Ticketpro kaob Eestist: majanduslikult mõttetu paik äriajamiseks

 (35)
Ticketpro
TicketproFoto: Siim Lõvi

Ticketpro Balticsi juhatuse liige Mart Eenpalu ütles, et ettevõtte osanikud ei näe selles äris pikaajalist majanduslikku perspektiivi. "BDG grupi põhifookus on täna seotud pigem teiste valdkondadega, seega aktiivset piletimüügiturul osalemist ei pea me ka grupi strateegiast lähtudes vajalikuks," selgitas Eenpalu.

"Viie aasta jooksul oleme püüdnud frantsiisilepingu alusel piletimüügi äris turuosa võtta, kuid täna näeme, et meie väiksel turul on majanduslikult mõistliku tasemeni jõudmine raske," lisas juhatuse liige.

"Frantsiisi alusel tegutsedes oleme näinud, et kohalikul turul arendatud tarkvaraga opereeriv konkurent suudab turu vajadustele oluliselt paindlikumalt reageerida, kuid oma tarkvara arendamine nõuab selliseid investeeringuid, mida me täna sellisel väiksel turul valmis tegema ei ole.

Eelnevast lähtudes olemegi jõudnud otsusele, et targem on see äri täna sulgeda nii, et piletimüügid on võimalik kokkuleppel korraldajatega Piletilevile üle anda viisil, kus ühegi piletiostja huvid kannatada ei saa. Kinnitame, et kõik tulevikus toimuvatele üritustele Ticketpro kaudu ostetud piletid kehtivad ning ümber vahetama neid ei pea," lisas Eenpalu.