Toidu kohaletoimetamisfirma vallutab Tartu

 (8)
Toidu kohaletoimetamisfirma vallutab Tartu
Bolt Foodi kullerFoto: Bolt Food

Bolt käivitab tänasest Tartus teenuse Bolt Food, mis võimaldab kasutajatel mobiilirakenduse abil restoranidest toitu tellida. Esialgu on toidu kohaletoomine Bolt Food rakenduse kaudu tasuta, kliendil tuleb maksta ainult tellitud toitu eest.

“Alustasime Bolt Foodiga selle aasta augustis Tallinnas. Nüüdseks tegutseme lisaks Tallinnale ka Vilniuses ja Tartus,” kommenteeris Bolt Foodi Baltikumi juht Dmitri Luchin.

Enne tellimuse kinnitamist näitab telefoni allalaetav rakendus tellimuse hinda ja eeldatavat kojutoomise aega. Tellimuse eest maksmiseks peab sisestama rakendusse oma pangakaardi andmed.

“Teeme koostööd parimate kohalike restoranidega ja toidukohtadega, et kasutajad saaksid leida nii uusi maitseelamusi kui ka enda vanu lemmikuid,” lisas Luchin.

Tartust saab kolmas linn, kus ettevõte toidu tellimise teenust pakub. Hetkel saavad kasutajad toitu tellida enam kui 45 restoranist, nende hulgas on näiteks McDonald’s, Kolm Tilli, Uulits, Waksal Express, Kauss ja Fasters.

Tulevikus on plaanis teenust laiendada ka teistesse linnadesse, teatas ettevõte. Ettevalmistused tegevuse alustamiseks käivad ka Lätis, Lõuna-Aafrika Vabariigis ning teistes Euroopa ja Aafrika linnades.