Top Toursi endine omanik jätkab reiside korraldamist

 (31)
Aircraft Airbus A-319 at Domodedovo airport.
RIANovosti

Khaled Ibrahim on sõlminud kokkuleppe säilitada ettevõte Kliktop, mis jätkab reiside korraldamist Egiptusesse, Türki ning Iisraeli koostöös potentsiaalse Itaalia partneriga, kes on valmis ettevõttesse investeerima.

Top Toursi juht Khaled Ibrahim on teinud ettepanekud Shveitsi ning Itaalia investoritele, samuti oli ettevõttel pakkumine Eesti investorilt. Ettevõtte koostas äriplaani ning sõlmis kokkuleppe Kreeka ning Egiptuse partneritega võlgade kustutamiseks eesmärgiga jätkata edasist koostööd. Türgi partneritega sõlmiti kokkulepe maksegraafiku koostamiseks võlgade likvideerimiseks. Investorid suhtusid ettepanekusse positiivselt, kuid vajasid lisaaega detailidega tutvumiseks.

Khaled Ibrahim sõlmis Top Toursi müügilepingu lepingu Eesti investoriga. Allkirjastatud lepinguga on fikseeritud uue omaniku kohustuste täitmine kliendi ees vastavalt kohalikule seadusandlusele. Top Toursi kliendid, kellel ei ole võimalik saada tagasimakset TopToursilt või TopToursi garantiirahast, saavad makstud summa väärtuses vouchereid, mida saab kasutada uues reisi ostuks Kliktopist. Koostöös potentsiaalse Itaalia partneriga anname lubaduse 30 päeva jooksul esitada müügiplaani koos vajaliku garantiiga Tarbijakaitseametile.

Kliktop on loodud aastal 2006 eesmärgiga tegeleda reisimüügi otseturunduse, viimase hetke pakkumiste ning internetimüügiga. Ettevõte kuulub 100% ulatuses Khaled Ibrahimile.