ÜLESKUTSE | Anna teada nutikast ideest, kuidas kriisiajal enda äri korralda

 (17)
Arvuti
ArvutiFoto: Jaanus Lensment

Koroonaviirus mõjutab meie kõikide elu ning harjumuspäraste tegevustega enam tegeleda ei saa. Eriolukord sunnib kastist välja mõtlema ning uusi lahendusi leidma: olgu selleks videotreeningud või kontaktivaba kauplemine. Kindlasti on võimalusi aga rohkem.

Hea lugeja, kui oled märganud mõnd nutika ideega välja tulnud ettevõtjat või oled ise koroonaviiruse tõttu pidanud oma äriidee ümber mõtlema ning uuel moel rakendama, palun anna meile sellest teda. Positiivsed näited aitavad ka teisi motiveerida ning tuju üleval hoida.

Nutikatest ideedest kirjuta palun kaja.koovit@arileht.ee.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!