Urmas Sõõrumaa kirjeldab, kuidas maskides automaaturid vallutasid tema büroo

 (32)
Urmas Sõõrumaa
Foto: Vallo Kruuser

"See oli huvitav, mina rääkisin läbi telefoni, ma ei mäleta, kas Indrek Neivelti või Tiit Vähiga ... Küsimuse all oli, et kas võiks suur assotsatsiooni juhtidega teha väljasõidu. Valida oli kas Valgevene või Ukraina, mina istusin Ukrainas laua taga ja see oli konverentsikõne," meenutas ärimees Urmas Sõõrumaa saates Stereo, kuidas maskides mehed Ukrainas tema bürood ründasid.

"See oli suur assotsatsiooni ettevõtete juhatus ja seal oli palju kuulajaid. Mina ütlen, et tulge ikka Ukrainasse, siin on huvitav, siin juhtub kogu aeg midagi ja äkki mingi pikk mees teeb ukse lahti ja vaatab sisse. Mina näitan, et pange kinni, paneb kinni, siis läks paar minutit mööda ja tulid suurte automaatidega mehed sisse," rääkis Sõõrumaa.

"No maskid olid ka peas. See oli ajastatud nii ideaalselt, nad ei lubanud mul konverentsikõne lõpetada. Nad ei lubanud mul ühtegi tehnilist vahendit puudutada," muigas Sõõrumaa.

Ta ütles saates, et kogu lugu on tänaseks ajalugu, kuid suur assotsatsiooni juhtidega kohtumine määrati pärast juhtunut siiski Valgevenes.