Uued omanikud saanud Eesti puhastusfirma juht kinnitab: kõik töötajad jäävad alles

 (2)
ISS Eesti tegevjuht Mikk Sillamaa (vasakult),  Ülo Kallas, Triinu Reinold, ISS Eesti Baltikumi finantsjuht Kaur Õlle ning ISS Eesti Baltikumi müügi- ja ostudirektor Margus Välling.
ISS Eesti tegevjuht Mikk Sillamaa (vasakult), Ülo Kallas, Triinu Reinold, ISS Eesti Baltikumi finantsjuht Kaur Õlle ning ISS Eesti Baltikumi müügi- ja ostudirektor Margus Välling. Foto: Erakogu, ISS Eesti

Rahvusvahelise puhastusfirma ISS Eesti läheb uute, Eestiga seotud omanike kätte. Ettevõtte juht kinnitab, et firma töötajad oma töökoha pärast muretsema ei pea.

„ISS Eesti töötajate arv omanike vahetusega ei muutu. Igapäevane teenuste juhtimine jätkub tänase struktuuri alusel,“ kinnitas ISS Eesti ASi juhatuse liige Mikk Sillamaa.

Teisipäeval selgus, et ärikinnisvarale spetsialiseerunud investeerimisfirmaga Colonna seotud Siim Kallase poeg Ülo Kallas, Triinu Reinold, rahvusvaheliste kinnisvarainvesteeringutega tegelev investor Roberto de Silvestri ja tema äripartner Elio Cravero ostavad Eesti firma rahvusvaheliselt kinnisvarahoolduskontsernilt ISS Group ära.

Tehingu hinda osapooled ei avalda.

ISS Eesti pakub kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid ning annab tööd ligikaudu 1500 inimesele ja teenindab rohkem kui 700 äriklienti ja üle 20 000 korteri üle kogu Eesti.