Valdur Laid lahkub Elionist TeliaSonera Soome äriüksust juhtima

 (16)
Valdur Laid lahkub Elionist TeliaSonera Soome äriüksust juhtima
Foto: Siim Lõvi

Elioni peadirektor Valdur Laid asub 1. veebruarist 2012 juhtima TeliaSonera Soome lairiba äriüksust. Tegemist on ettevõttega, mis pakub sarnaselt Elionile interneti-, kõneside- ja televisiooniteenuseid Soomes Sonera kaubamärgi all. Elioni uus juht määratakse lähiajal.

“Mulle tehtud ettepanek juhtida Sonerat on tunnustus sellele, mida oleme Elionis teinud ja kindlasti on see ka huvitav rahvusvaheline väljakutse. Kuigi see otsus ise sündis pikalt ja raskelt, on mu süda Elioni pärast rahulik – meist on arenenud inimlik, jätkusuutlik ja selge suunaga ettevõte,“ ütles Laid pressiteates.


“Valdur Laid on olnud edukas juht nii majanduskasvu tingimustes kui ka keerulistes oludes. Elion on oma valdkonna juhtiv ettevõte Eestis ning samuti meie grupisisene eeskuju kliendirahulolu parandamises. Tema kogemused saavad olema väga väärtuslikud meie Soome ettevõttele,“ ütles TeliaSonera grupi lairibavaldkonna president Malin Frenning.

Laid alustab tööd Soomes 1. veebruaril 2012. Elioni uus juht määratakse lähiajal.

Laid on Elionis töötanud 10 aastat, olles aastatel 2002-2004 Elioni finantsdirektor ning alates 2004. aastast ettevõtte juht.