VIDEO ja FOTOD | Masust rekordiliste palkadeni – kas pension suudab sammu pidada?

 (54)

Kas võib juhtuda, et hinnatõus sööb sinu pensioni ära? Mida saad ise ära teha, et majandusmustrite keerisest elusalt välja tulla ja kuidas investeerida nii, et oleks maksimaalselt arvesse võetud viimase kümne aasta praktika?

Luminor korraldas täna pensionifondide aruteluhommiku, kus Eesti pensioni- ja majandusvaldkonna arvamusliidrid rääkisid viimase kümnendi arengutest Eesti ühiskonnas ja pensionimaastikul. Millised on olnud masu õppetunnid ning millised tuleviku väljakutsed paljukõneldud potentsiaalse finantskriisi eel?

Küsimustele aitavad vastuseid leida finantsmaailma praktikud EfTEN Capitali tegevjuht Viljar Arakas, Luminor Pensions juht Angelika Tagel, rahandusministeeriumi finantspoliitika ja välissuhete asekantsler Märten Ross, Sorainen Advokaadibüroo partner Reimo Hammerberg, Luminor Pensions Estonia fondide juht Olli Enqvist ja Luminori peaökonomist Tõnu Palm.

Kõnelejaid usutleb ja üritust juhib Marko Reikop.

Arutelu ajakava:

9.20-9.30 Avasõnad (Angelika Tagel, Luminor Pensions Estonia )

9.30-10.00 „Viimase kümnendi investeerimisväljakutsed – kuhu edasi?” Olli Enqvist, Luminor Pensions Estonia fondijuht

10.00-10.30 „Kuidas on viimase kümnendi õiguskeskkond toetanud II sambasse kogumist?” Reimo Hammerberg, Sorainen advokaadibüroo partner

Seotud lood:

10.30-11.00 „Masust rekordiliste palkadeni - 10 viimase aasta kogemus” Tõnu Palm, Luminori peaökonomist

11.00-11.45 Paneel: "Pension homme - mida õppida eilsest ja kuhu me liigume?” Angelika Tagel, Luminor Pensions Estonia juht, Märten Ross, Rahandusministeeriumi finantspoliitika ja välissuhete asekantsler, Viljar Arakas, EfTEN Capitali tegevjuht