Vigurvändad on Tallinki laeva Silja Europa müüki pannud

 (98)
Silja Europa.
Silja Europa.Foto: Priit Simson

QPS Marine Ships lehel on justkui müüki pandud Tallinkile kuuluv laev Silja Europa. Aastaid on laeva võimaliku müügiplaani osas spekuleeritud, kui konkreetset müügiteadet pole olnud.

Kuigi QPS Marine Shipsi kodulehel on laeva nimi eemaldatud ning muudetud ka korstna osa, siis on tegemist Silja Europaga, mille hinnanguliseks maksumuseks on antud 98 miljonit eurot.

Koroonaviirusest tingitud reisijate arvu olulise vähenemise tõttu peatati Silja Europa sõidud Tallinna-Helsingi liinil ajutiselt 21.septembrist.

Tallinki kommunikatsioonijuht Katri Link kinnitas, et ettevõte ei ole laeva müüki pannud ning Tallinkis ei ole Silja Europa müüki isegi arutatud.

"Sellistele müügikuulutustele juhitakse meie tähelepanu ikka aeg ajalt, kui mõni agar maakler taas leiab, et tahaks mõne Tallinki laeva müüki vahendada. Tegelikult on Tallinki laevadele, nagu kõikidele maailmas seilavatele laevadele, võimalik teha ostupakkumisi kogu aeg," märkis ta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!