Viking Line hakkab vaid korra päevas Tallinna ja Helsingi vahet sõitma


Viking Line
Viking LineFoto: Priit Simson

Viking Line andis teada, et alates teisipäevast, 17. märtsist muutub Viking XPRS-i sõiduplaan, mistõttu väheneb väljumiste arv Tallinna-Helsingi suunal vaid üheni päevas ja laupäeviti laev üldse ei sõida.

Tulenevalt olukorrast ja COVID-19 viiruse levikust muudab Viking Line Tallinna-Helsingi liinil sõitva laeva Viking XPRS graafikut 17. märtsist kuni 31. märtsini, teatas laevafirma.

Esmaspäevast reedeni ja pühapäeviti toimub üks väljumine Tallinnast ja üks väljumine Helsingist, laupäeviti märtsi lõpuni väljumisi ei toimu. Viking Line järgib tekkinud olukorras Soome ja Eesti ametivõimude juhiseid ja soovitusi.

Uus sõiduplaan:

Esmaspäev - reede

Tallinn-Helsingi 07.00-10.30

Helsingi-Tallinn 20.00-23.30

Laupäev

Väljumisi ei toimu

Pühapäev

Tallinn-Helsingi 17.00–20.30

Helsingi-Tallinn 21.30–01.00

Viking Line võtab ühendust klientidega, keda tühistatud väljumised mõjutavad. Perioodiks 17.-31. märts 2020 Viking XPRS-ile broneeritud reise saab tasuta ümber registreerida või tühistada. Klienditeeninduse kasvanud koormuse tõttu palutakse inimestel varuda kannatust.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!