Wõro Kommerts sai eurotunnustuse


Wõro Kommerts sai eurotunnustuse
Wõro kommerts

Eesti suuruselt teine vorstitootja AS Wõro Kommerts sai veterinaar– ja toiduametilt esimese lihatööstusena valmistoodete tootjate seas tunnustuse. See näitab, et ettevõtte tootmisprotsessi hügieeninõuded vastavad toiduseaduses ette nähtud nõuetele.

“See on eelkõige garantii tarbijaile, sest ostes meie toodangut, võib ta olla kindel, et see on toodetud korras hügieenitingimustes ja kvaliteetsest toorainest, “ ütles AS Wõro Kommerts turundusdirektor Silver Ambos.

“Lisaks tõestab tunnustuse saamine, et Eesti lihatööstused suudavad juurutada sama kvaliteediga tootmisprotsessi, nagu Euroopas tegutsevad lihatööstused.”

“Pean seda suureks tunnustuseks Wõro Kommertsi ja meie töötajate viimase nelja aasta tööle,“ ütles AS-i Wõro Kommerts juhatuse esimees Aigar Pindmaa. “Kuid see on alles ühe arenguetapi lõpp, sest Eesti liikumine Euroopa Liitu ja üha teravnev konkurents sunnib kõiki ka edaspidi maksimaalselt pingutama.”

Ettevõte on viimase nelja aastaga investeerinud 52 miljonit krooni.

Seoses tunnustuse saamisega tohib Wõro Kommerts lähtuvalt toiduseadusest osta toorainet vaid eurotunnustuse saanud tapamajadest.

Toiduseadus hakkas kehtima 2000. aastal. EPL

Ekspressi konverents 2020