Pikaaegse parkimisteenuse kogemusega Kasper juhib Snabbi parkimisteenuse toimimist Eestis ja välisturgudel. EuroParki juhatusest lahkus Kasper 2019. aasta augustis.

Kasperi sõnul motiveeris idufirmaga liituma nende positiivne energia ning innovatiivne lähenemine valdkonna põhilistele väljakutsetele. Samuti räägib Kasper, et idufirmalik suhtumine annab võimaluse turgu raputada ning tänu ambitsioonikale tiimile keskenduda äri kasvatamisele ka välismaal.

“Snabbis on meie ambitsioonid rahvusvahelised, teenuste valik mitmekesisem, fookus tehnoloogia rakendamisel ning erinevate teenuste sidumisel. Minu 20-aastaga kogutud valdkonnateadmised on heaks eelduseks ettevõtte õnnestumiseks ka väljaspool Eestit ning eesmärgiks on 3-5 aastaga ehitada Snabbist suurim parklate võrgustik Baltikumis,” räägib Kasper.

“Snabbiga me ei tee parkimisturul revolutsiooni, vaid pakume kinnisvaraomanikele lisaks uudsetele tehnilistele lahendustele ka võimalust paremate tingimuste näol suuremat tulu teenida. Võtmesõnadeks on maaomanikule laekuv suurem protsent parkimistasudest, trahvitulu läbipaistvus ja jagamine ning inimlik klienditeenindus. Nii võidavad tegelikult kõik - inimesed saavad hästitoimiva teenuse ja mugavalt parkida ning maaomanikud võimaluse rohkem teenida,” sõnas Kasper.

Snabbi asutaja Kustas Kõivu sõnul on Kasperi liitumine ettevõtte jaoks väga oluliseks sammuks oma eesmärkide täitmisel. “Lauri liitumine on andnud meile uue käigu, sest tema valdkonnateadmised on ilmselt ühed turu parimad. Näeme, et viies kokku kogemus ning Snabbi noor ja ambitsioonikas tiim ning tehnoloogiline ambitsioon, liigume lähemale oma eesmärkide täitmisele,” lisas Kõiv.

Barking (nüüdne Snabb) sai alguse 2015. aastal. Snabbi rakenduses on saadaval 98 parklat ja 101 autopesulat üle Eesti. Hetkel tegutseb Snabbi tiimis 16 liiget. Barkingu asutajate ja investorite ringi kuuluvad ka Rain Lõhmus (LHV nõukogu esimees) ja Marek Kiisa (Partner at NordicNinja VC). Täna tegutseb Snabb lisaks Eesti ja Leedu turgudele ka Uus-Meremaal, Soomes ning Poolas.

EuroParki ja Snabbi teed läksid lahku

EuroParki ja Snabbi varasem koostöö lõppes tänavu üksteisele suunatud süüdistuste saatel. Loe pikemalt siit.

Snabbi osakud kauplevad Funderbeami platvormil ja on aasta algusest langenud ligi neljandiku võrra 1.23 euroni.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid