Börs teavitab menetluse käigus Börsi Noteerimis- ja Järelevalvekomisjoni poolt vastu võetavatest otsustest eraldi.

Oktoobri lõpus teatas Hepsor, et Tallinna börsi põhinimekirja jõutakse paari kuu jooksul ning börsilt soovitakse kaasata ligi 10 miljonit eurot.

Ükski senine suurinvestor pakkumise käigus osalust müüa ei soovi, vaid plaan on juurde investeerida. Kui suur osa ettevõttest börsile viiakse, Hepsor veel ei avalda. Kaasata kavatsetakse ligi kümme miljonit eurot, see ei pruugi jääda viimaseks rahakaasamiseks.

Pakkumisega soovib Hepsor anda Baltimaade investoritele võimaluse investeerida Eesti ja Läti turul tegutsevasse kiire kasvuga kinnisvaraarendusettevõttesse. Kaasatud raha plaanib firma kasutada juba kavandatavate arenduste rahastamiseks. Hepsoril on ettevalmistusfaasis 22 uut arendusprojekti kogupindalaga 140 000 m2.

Hepsori käive kasvas 2020. aastal 98%, ulatudes 38,8 miljoni euroni. Ettevõtte puhaskasum suurenes samal ajavahemikul 115% 2,9 miljoni euroni. Hepsor on viimasel neljal aastal (2017–2020) olnud Eestis pidevalt nelja suurema elukondliku arendaja hulgas. Mullu oldi 277 müüdud uue korteriga turul teisel kohal. Samuti arendab Hepsor rohebüroosid, kus on esimesena Balti riikides võtnud kasutusele mitu uuenduslikku ja keskkonnasäästlikku insener-tehnilist lahendust.

2020. aasta oli edukas ka kontserni Läti ettevõtetele, kus müügitulu ulatus 4,9 miljoni euroni, moodustades ligi 13 % kontserni müügitulust.

Hepsori suurematest ja tuntumatest arendusprojektidest on ettevalmistusfaasis Põhja-Tallinnas asuv Manufaktuuri kvartal, kuhu rajatakse kaks kortermaja kokku 154 korteriga ning rekonstrueeritakse Balti Manufaktuuri tehasehoone äriruumidega korterelamuks, kus on 400 korterit ja 6000 m2 üüritavaid äriruume.

Hepsori kontserni asutajad ja omanikud on Andres Pärloja (33,25%), Kristjan Mitt (33,25%), Henri Laks (16,6%) ning finantsinvestorina on kaasatud Lauri Meidla 16,9% osalusega.