Euroopa juhtiv jaemüüja Lidl avas täna Eestis korraga kaheksa kauplust: Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Lidl on Eestisse investeerinud üle 80 miljoni euro ja loonud üle tuhande uue töökoha. Kõik Lidli kauplused Eestis on avatud iga päev kell 8.00–22.00. Eile tutvustati poodi ajakirjanikele.

Avamistseremoonia ja lindilõikamine toimus täna vahetult enne kõigi kaupluste pidulikku avamist kell kaheksa hommikul. Lidli kaupluste avamisel osalesid Saksamaa suursaatkonna, Saksa-Balti Kaubanduskoja ja kohalike omavalitsuste esindajad ning Lidli piirkonnajuhid.

“Lidli kaupluste avamine tähistab olulist verstaposti meie missioonis pakkuda oma klientidele Eestis kõrgeima kvaliteediga tooteid parima hinnaga,” ütles Lidl Eesti juhatuse esimees Jakob Josefsson. „Oleme Eestis loonud juba üle tuhande uue, stabiilse ja hästi tasustatud töökoha. Olen väga uhke kogu Lidl Eesti meeskonna üle ja tahan tänada kõiki kolleege, kes on selle päeva nimel palju vaeva näinud. Nüüd ootame kõiki kliente oma kaasaegsetesse kauplustesse, et aidata neil igapäevastelt sisseostudelt kokku hoida.“

Lidl on kõikjal Euroopas tuntud oma eduka jaemüügimudeli poolest – mugav ostlemine ja kõrge kvaliteediga tooted madalaima hinnaga. Poe pakkumised ja hinnad nähtavad kodulehel. Kaheksa esimese kaupluse avamine paneb aluse Lidli laienemisele üle Eesti.