Praegu uuendatakse kino Cinamon tulevases IMAX-saalis kaubandus- ja meelelahutuskeskuses T1 seadmeid, paigaldatakse uus projektor, ekraan ja helitehnika. Saal mahutab 177 pealtvaatajat, teatas Cinamon pressiteates.

Ettevõte uuendab ka Kosmose kino saali, kuhu paigaldatakse uusim RGB Barco laserprojektor ja Dolby helitehnika.

„Rahvusvaheline kogemus on näidanud, et IMAX-formaat sobib kõige paremini mitme saaliga nn multipleksidesse, kus on olemas ka alternatiivsed valikud nagu näiteks kinos CINAMON T1. See uuendus lubab meil pakkuda publikule laiemat valikut nii multipleksis CINAMON T1 kui ka kinos KOSMOS,” ütles Cinamon Holdingu juht Tatiana Tolstaya.

IMAX-formaat tähendab eksklusiivset sisu ehk kinoteoseid, mis on filmitud spetsiaalse tehnikaga. Avapäeval esilinastub uues saalis värvikas märulifilm „Röövlinnud (ja Harley Quinni erakordne vabanemine)”, mille piletid on juba eelmüügis. IMAX-formaadis näidatakse ka Christopher Nolani filmi „Tenet“, mida osaliselt filmiti 2019. aasta suvel Tallinnas.

2005. aastal asutatud Cinamon Holdingul on kaheksa kino Lätis, Leedus, Soomes ja Eestis, filme näidatakse kokku 40 ekraanil. CINAMONi võrgus töötab üle saja inimese.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid